Studio v Ostrovní - logo

Druhy masáží

Inspirujte se našimi druhy masáží. Výběr druhu masáže je jen a pouze na vás, rádi vám ale pomůžeme určit, který druh masáže pro vás bude aktuálně nejpřínosnější.

5.0
powered by Google
js_loader
Studio v Ostrovní - Olga Mottlová na Firmy.cz
Studio v Ostrovní

Jaké druhy masáží nabízíme

Klasická zdravotní masáž

Masáž, která napomáhá celkové regeneraci a rehabilitaci organismu. Uvolňuje fyzické i psychické napěti, odstraňuje ztuhlost a bolestivost svalstva i kloubů a blokace.

Při klasické zdravotní masáži dochází ke stimulaci krevního oběhu, což způsobuje lepší prokrvení masírovaných tkání, rozpohybuje lymfatický systém a urychlí látkovou výměnu. Reflexně je ovlivňována také činnost vnitřních orgánů.

Při této masáži je možné využít i prvky jiných technik  – např. reflexní terapie, nebo je možná i kombinace s baňkami.

Druhy masáží - Klasická zdravotní masáž
Masáže

Relaxační, regenerační masáž

Regenerační masáž slouží k uvolnění těla i mysli a k navození hluboké relaxace. Odstraňuje stres, napětí, zmírňuje bolesti zad, ztuhlost šíje a přináší celkové zklidnění.

Při masáži dochází ke zrychlení látkové výměny, vytlačení odpadních vod a balastních látek. Nastupuje celková regenerace organismu, odstranění únavy a pocit lehkého těla.

Ruční lymfatická masáž

Lymfatický systém se někdy přirovnává ke kanalizaci. Složité potrubí lymfatických cév odvádí všechny krevní splašky do odpadních jímek, kterými jsou ledviny nebo játra. V současném životním prostředí je tento systém natolik přetížený, že prostě na svůj úkol nestačí a tím vystavuje tělo trvalému poklesu imunity. Mohou se také projevit pocity únavy, celkové zpomalení metabolismu, celulitida či otoky končetin, břicha nebo očních víček. 

Mízní systém nemá žádnou pumpu a můžeme ho proto uvést do chodu jen vnějším pohybem, např. speciálními hmaty používanými při lymfatické masáži. Správně fungující lymfatický systém je základem pro prevenci nádorových onemocnění, je účinný v boji s nadváhou a usnadňuje regeneraci celého těla. Již po prvních ošetřeních ucítíte výrazné uvolnění.

Druhy masáží - Lymfatická masáž
Reflexní masáž

Reflexní masáž

Reflexní masáž je forma specializované masáže nohou, která se soustřeďuje na konkrétní oblasti na chodidlech. Jedná se o diagnostiku a léčbu pomocí reflexních bodů na chodidlech, které jsou prostřednictvím nervové soustavy spojeny s dalšími orgány těla.

Chodidla jsou takovými zeměpisnými mapami těla. Stimulace nervových zakončení na chodidlech vyvolává reflexní odezvu v příslušném orgánu a pomáhá zjistit i léčit mnohé potíže týkající se těla jako celku.

Tato masáž upravuje nerovnováhu hormonálního systému, má vliv na stres a emoce, zlepšuje funkci srdce, střev a ledvin, pomáhá při chronické zácpě, dlouhotrvajících zánětech, léčbě chorob pohybového aparátu a dalších.

Pokud vás reflexologie zajímá více, mrkněte třeba na Wikipedii.

Baňkování (vakuoterapie)

Baňkování je metoda léčby pomocí přikládání kulovitých nádobek s nahřátým vzduchem. Ochlazováním se pak v těchto baňkách vytvoří podtlak, jenž způsobí jejich přisátí na pokožku. Baňky se nechají přisáté po určitou dobu, nebo se posouvají po problematických partiích.

Vakuoterapie je metodou známou již od starověku. Dokáže odstranit bolesti páteře a celého pohybového aparátu a ovlivňuje i funkci vnitřních orgánů. Působí fyzikálně, reflexně a metabolicky tím, že ovlivňuje pochody látkové výměny v přilehlém okolí a stimuluje imunitu organismu.

baňkování
Těhotenská masáž

Těhotenské masáže

Pravidelná masáž usnadňuje průběh těhotenství i porodu a maminka i miminko ji vnímají velmi pozitivně. Těhotenská masáž uvolňuje bolesti zad, šíje, odstraňuje pocity těžkých nohou, otoky nohou i rukou. Zabraňuje popraskání pokožky a vzniku jizev (strie). 

Jedná se o naprosto bezpečnou techniku, která přináší fyzické, psychické i emocionální uvolnění. Při masáži se vždy používají základní přírodní oleje zvyšující elasticitu kůže. Masíruje se šíje, záda v hrudní oblasti a mezižeberní svaly, nohy zepředu, ruce a plosky nohou. Nemasíruje se oblast beder a kříže.

Masáž po porodu

Masáž po porodu pomáhá unavenému tělu k rychlejší regeneraci a především stabilizuje psychickou rovnováhu. Umožňuje se v krátké době vrátit do původní fyzické a psychické kondice. Zlepšuje průchodnost lymfatického systému, snižuje stres, prospívá tvorbě mateřského mléka, pomáhá relaxovat unavenému svalstvu a účinně bojuje proti striím. 

Maminky mohou mít v rámci možností po čas masáže miminko u sebe.

Masáž po porodu
Studio v Ostrovní

Recenze

Hledáte 5* kosmetické studio v Praze 1? Pak jste tu správně – přesvěčte se o tom v recenzích na Google nebo na našem profilu na Firmy.cz.

Jitka UhlířováJitka Uhlířová
18:07 18 Mar 24
Tereza PříbramskáTereza Příbramská
08:34 16 Mar 24
Moc děkujeme Olince za trpělivost a jemnou péči při nastřelování náušnic! I když se malá docela bála, díky Olince jsme to nakonec zvládly a teď už máme jenom radost 🙂
Katka 07Katka 07
18:27 13 Mar 24
S nastřelením náušnic v tomto salonu jsem byla velmi spokojena.Na výběr je dostatek náušnic a nastřelení je velmi rychlé a v podstatě bezbolestné.Oceňuji i bezproblémové hojení.
Zdenka PoliačikováZdenka Poliačiková
17:26 12 Mar 24
chodim k pani Křižkove už 15 let, vic řikat nemusim!
Adela DucheckovaAdela Ducheckova
15:27 12 Mar 24
Byla jsem u paní Olgy na permanentním makeupu obočí a jsem velice spokojená jak s tvarem tak odstinem. Paní Olga je velice lidská a k zákazníkům milá. Hodnotím návštěvu kladne a doporučuji i svým známým.
Jarmila KrámskáJarmila Krámská
11:26 11 Mar 24
Olinku mohu vřele doporučit, chodím k ni již 20 let a nepotřebuji po její masáži ani psychologa👍
Martina TouškováMartina Toušková
08:38 07 Mar 24
K Olince chodím už spoustu let a nutno podotknout že jsem dlouho hledala masáž která bude splňovat mé představy, odpočinku, empatie, úlevy od bolesti a profesionální přístup protože jsem masérka s více 20 letou praxí takže potřebuji regeneraci ale zároveň možná vidím věci kterých by si běžný klient nevšiml. Olga je profesionál je neskutečně milá, co mně trápí pozná vždy, a pokaždé odcházím jako nový člověk s pocitem že na světě je vše v pořádku. S čistým svědomím mohu Olinku doporučit
Miroslava ŠOURKOVÁMiroslava ŠOURKOVÁ
11:20 26 Feb 24
Skvělá zkušenost s permanentním make upem obočí. Paní Olga je velice precizní a vytvořila mi krásné obočí jak barvou tak tvarem. Ještě jednom děkuji.
Daniel MacekDaniel Macek
13:24 09 Feb 24
Miroslava HavlínováMiroslava Havlínová
08:58 08 Feb 24
Olinka je super masérka, moc mi pomohla s problémy s krční páteří. Chodím k ní pravidelně . Milá, energická a naslouchá...
Martina ČandováMartina Čandová
19:34 06 Feb 24
Zlaté ručičky masérky Olinky jsou k nezaplacení. A její baňky rovněž. Vždy mi pomůže, né jen po zdravotní stránce, ale pohladí i po duši. Je to takové sluníčko, které mi vždy rozzáří den. Zcela doporučuji, známe se mnoho let. A vůbec, celkové prostředí je příjemné, včetně kadeřníka Honzíka a kosmetičky Míši. Mluvím z vlastní zkušenosti. Doporučuji na 100%.
Martina ČešpivováMartina Češpivová
15:11 03 Feb 24
Naprosto perfektní přístup. Vždycky přesně ví, co zrovna potřebuji. ♥️
Dagmar KačírkováDagmar Kačírková
20:14 29 Jan 24
Děkuji paní Mottlové za péčí. Pravidelně se už několik let vracím a každý měsíc si užívám masáž. Chválím za přístup a ochotu.
Zuzka BromováZuzka Bromová
08:19 26 Jan 24
Permanentní make up obočí mohu v tomto salónu jen doporučit. Pečlivě a profesionálně odvedená práce, milý a vstřícný přístup paní Olgy. Mé obočí je zvírazněné a naprosto přirozené. Těším se i na masáže, které jsou v tomto salónu vyhlášené.S pozdravem Zuzka .
Michaela NáhlovskáMichaela Náhlovská
16:31 24 Jan 24
Nejlepší masáže, které jsem kdy zažila. Ve chvíli, když už nic nepomáhalo, jsem potkala Olinku, a po pár masážích a baňkách, jsem se začala hýbat. A za cenu, která byla poloviční oproti ostatním masážním salónům a fyzioterapeutům, kam jsem docházela. Navíc krásné prostředí a časová flexibilita. Vřele doporučuji. Michaela N.
Jana NavratilovaJana Navratilova
06:18 24 Jan 24
Mohu je doporučit, masáže jsou relax s bonusem. Cením si celostního přístupu k jedinci. Vždy odcházím s řadou nových informací z oblasti TCM, které vždy pomohou. Olga je člověk, který se na Vás příjemně naladí a tak odcházíte ze salónu jako znovuzrozená. Když nepomohou jehličky, pomohou baňky....je zde vždy co nabídnout.Návštěvu jsem využila i s možností využití kadeřnictví, což je velmi příjemné. Doporučuji p.Helenku, je velmi příjemná a stříhat tedy opravdu umí skvěle.Za mne je to spojení příjemného s užitečným a ještě skvěle umístění salónu na MHD.Zdravím a přeji mnoho spokojených lidiček.
Ivana PreissováIvana Preissová
14:48 21 Jan 24
S omluvou oprava hodnocení - doplnění hvězdiček!!! MAXIMÁLNÍ NABÍDKA HODNOCENÍ JE 5 HVĚZD, JÁ DÁVÁM 100!!!😁 Hodně zdraví a přijďte si sem pro klid duše, krásu a pozitivní energii : Skvělé - profesionální.Milý příjemný personál, spokojenost maximální, vřelé doporučení 👍krásné chvilky v krásném prostředí - neváhejte a zkuste to 🍀 Ivana Preissová
Dagmar HanušováDagmar Hanušová
18:37 20 Jan 24
K paní Olze chodím víc jak 20 let. Mívám pocit, že ví, co mne bolí, už ve chvíli, jak mne vidí vcházet. Odcházím vždy s pocitem úlevy od bolavých zad ze sedavého zaměstnání a stresu. Určitě všem doporučuji pravidelné návštěvy.
Tereza ZemkováTereza Zemková
11:15 17 Jan 24
K Olince na masáže chodím už od školy a i dnes, kdy už roky žiji mimo Prahu, neváhám a kdykoli mohu, zajedu si na masáž k ní. Je to nejen skutečná profesionálka, která svému oboru rozumí, ale i skvělý člověk. Vždy odcházím uvolněná a s dobrou náladou. Není to jen masáž, je to terapie:⁠-⁠) Navíc vám bezbolestně píchne náušnice a maminka má od ní krásně udělané obočí permanentem.A pokud hledáte šikovnou kosmetičku nebo kadeřnické služby i ty tady najdete. Vše je pod jednou střechou a vy odcházíte kompletně opečovaní a odpočatí.Studio je v samém centru Prahy a přesto má pohodovou a klidnou atmosféru. Doporučuji!
Hana JedličkováHana Jedličková
00:41 17 Jan 24
Paní Hela Křížková je naprosto skvělá kadeřnice. Chodím k ní už delší dobu a vždycky si dokonale poradí se střihem pro moje jemné vlasy, které nosím na krátko. A u takového střihu je důležité, aby držel tvar dlouhodobě - jí se to neuvěřitelně daří a dokonce jsem schopná si vlasy upravovat sama pár týdnů. Můžu se na ni vždycky spolehnout i pokud jde o výběr barvy do melíru. Zkušenosti jsou k nezaplacení a těch má paní Křížková spoustu. Vřele doporučuji.
js_loader
Studio v Ostrovní

Jednotný ceník pro všechny druhy masáží

Ceny jsou pro všechny druhy masáží stejné, takž je možné je mezi sebou libovolně kombinovat.

  • Masáž 30 minut 600,- Kč

    Rychlá masáž pro ty, co mají pořád nabitý kalendář.

  • Masáž 60 minut 1000,- Kč

    Standardní délka masáže pro optimální výsledky.

  • Masáž 90 minut 1500,- Kč

    Extra dlouhá masáž pro extra odpočnek a dobití energie.

Objednejte se k nám na masáž!

Chcete se objednat? Máte dotaz na druhy masáží? Napište nám a my se vám ozveme!