Studio v Ostrovní - logo

Kadeřnictví

Náš kadeřnický tým má mnohaletou praxi ve svém oboru. Sledujeme nejnovější novinky a techniky a vždy vám můžeme nabídnout aktuální trendy nejen v barvení a střihu, ale i v regeneraci vlasů a péči o vlasovou pokožku.

Picture of Helena Křížková

Helena Křížková

+420 605 753 969
Picture of Jaroslava Listopadová

Jaroslava Listopadová

+420 603 802 912

Kadeřnický salon Studia v Ostrovní

Poradíme vám, jak o vlasy pečovat a jaký účes vhodně zvolit pro tvar vašeho obličeje. Samozřejmostí je i poradenství v oblasti domácí péče.

Naší prioritou je individuální a přátelský přístup ke klientům. Špičková vlasová kosmetika a kvalitní péče společně s příznivými cenami zaručí vaši spokojenost.

V našem salonu pracujeme s kosmetikou Vitalitys a L’Oréal Paris. 

Brazilský keratin uzdraví a narovná vlasy bez použití chemie! Hluboce regeneruje a narovnává vlasy bez změny jejich struktury. Chrání vlasy před sluncem, mořskou vodou, chlorovanou vodou a mrazem.

Keratinová léčebná kůra je proces, který vám s okamžitým účinkem a na dlouhou dobu hloubkově regeneruje vlasy. Vlasy jsou poté hladké, lesklé, rovné a po dobu 3-4 měsíců si zachovají zdravý vzhled.

Keratin je čistě přírodní látka – protein, který je základním stavebním prvkem lidských vlasů, kůže a nehtů. Získává se hydrolizací ovčí vlny.

Přínosy keratinové kůry

  • vyživuje suché a poškozené vlasy, krátké, dlouhé i prodloužené
  • navrací lesk vlasům přírodním i barveným
  • rozzáří vlasy unavené a mdlé
  • uzdravuje neodborně opečovávané vlasy
  • změkčuje vlasy nepoddajné

 

Ošetření brazilským keratinem je vhodné pro všechny typy a druhy vlasů

  • poškozené vlasy (trvalou, melíry, odbarvením, žehlením, kulmováním)
  • kudrnaté, střapaté, krepaté a nepoddajné vlasy
  • suché vlasy bez lesku

 

V našem studiu používáme pouze nejkvalitnější brazilský keratin.

 

Balayage je technika barvení, která je důmyslnějším nástupcem oblíbeného ombré. Na rozdíl od něj ale vlasy působí přirozeněji a vypadají jako zesvětlené od slunce.

Melír balayage pochází z Francie a je založen na technice „volnou rukou“, kdy kadeřník barví jednotlivé prameny tak, aby to co nejvíce lichotilo celé hřívě i vaší tváři.

Přechody mezi barvenými pramínky jsou plynulé a jemné, takže výsledek vypadá velmi přirozeně a je vždy individuálně přizpůsoben každé zákaznici. Tímto způsobem vznikají úžasné efekty a mohou se tak zvýraznit kontury obličeje.

Pro koho je balayage vhodná?

Tato technika je vhodná téměř pro všechny typy vlasů ale přirozeně na velmi krátké vlasy se nehodí. Naopak nejvýraznějších efektů se dosahuje u dlouhých vlasů, alespoň po ramena.

Balayage se může použít jak u světých tak u tmavých vlasů.

Ceník kadeřnictví

Ceník kadeřnických služeb Studia v Ostrovní

Objednejte se do kadeřnictví

Chcete se objednat? Máte dotaz? Napište nám a my se vám ozveme!