Proč na masáž?

K masážím v našem studiu používáme pouze 100 % přírodní oleje lisované za studena s přídavkem éterických olejů a silic.

Masáž je jeden z nejstarších léčebných zásahů. Není nic přirozenějšího a lidštějšího než použití doteků ke zmírnění bolesti a potíží. Ani sportovní aktivita, ani předepsané prášky nenahradí masáž. Sport sice posiluje a zpevňuje svalstvo, ale nejlépe uvolnit svaly dokáže především masáž.

Největší problém dnešní doby – soustavná práce u počítače, stres, zablokovaný lymfatický systém a ztuhlé svaly. Přitom stačí 45 – 60 minut kvalitní masáže a cítíte se jako nový člověk. Masáž vás okamžitě zregeneruje, posílí, uvolní, očistí a zlepší psychické rozpoložení.

Masáž uvolňuje tělo i mysl.

Kůže, krev a mízní (lymfatická) soustava jsou stimulovány a tím se podporuje krevní oběh, napomáhá se k obnově buněk a odstraňují se toxické odpadní látky. To je důležité pro zdravé fungování celého těla od svalů po vnitřní orgány, jako jsou ledviny a játra.

Masáž pomáhá udržovat kolagenová vlákna, což má blahodárný vliv na kůži, které propůjčuje její elasticitu a sílu a bojuje proti vráskám.

Masáž mobilizuje trávicí soustavu, takže zlepšuje proces vylučování a napomáhá řešení problémů, jako je zácpa a nadýmání. Redukce strachu a napětí, ke které dochází díky pravidelné masáži má příznivý účinek na trávení.

day-spa-feature