previous arrow
next arrow
Slider

Kadeřnictví

Náš kadeřnický tým má mnohaletou praxi ve svém oboru, sleduje nejnovější novinky a techniky a vždy vám může nabídnout aktuální trendy nejen v barvení a střihu, ale i v regeneraci vlasů a péči o vlasovou pokožku. Poradí vám, jak o vlasy pečovat a jaký účes vhodně zvolit pro tvar vašeho obličeje. Samozřejmostí je i poradenství v oblasti domácí péče. Prioritou je individuální a přátelský přístup ke klientům. Společně se špičkovou kosmetikou, kvalitní péčí a příznivými cenami zaručí vaši spokojenost.

Přijďte k nám vyzkoušet

Brazilský keratin
U nás ve studiu používáme ten nejkvalitnější brazilský keratin.

!!!uzdraví a narovná vlasy bez použití chemie!!!

Keratinová léčebná kůra je proces, který vám s okamžitým účinkem a na dlouhou dobu hloubkově regeneruje vlasy. Vlasy jsou poté hladké, lesklé, rovné a po dobu 3-4 měsíců si zachovají zdravý vzhled.
Keratin je čistě přírodní látka, protein, který je základním stavebním prvkem lidských vlasů, kůže a nehtů. Získává se hydrolizací ovčí vlny.

  • - vyživuje suché a poškozené vlasy, krátké, dlouhé i prodloužené
  • - navrací lesk vlasům přírodním i barveným
  • - rozzáří vlasy unavené a mdlé
  • - uzdravuje neodborně opečovávané vlasy
  • - změkčuje vlasy nepoddajné

Ošetření brazilským keratinem je vhodné pro všechny typy a druhy vlasů:
poškozené vlasy (trvalou, melíry, odbarvením, žehlením, kulmováním) kudrnaté, střapaté, krepaté a nepoddajné vlasy a suché vlasy bez lesku Hluboce regeneruje a narovnává vlasy bez změny jejich struktury. Chrání vlasy před sluncem, mořskou vodou, chlorovanou vodou a mrazem.

Balayage

Co je to balayage?

Balayage je technika barvení, která je důmyslnějším nástupcem oblíbeného ombré. Na rozdíl od něj ale vlasy působí přirozeněji a vypadají jako zesvětlené od slunce.

Melír balayage pochází z Francie a je založen na technice tkz. ,,volnou rukou,, kdy kadeřník barví jednotlivé prameny tak, aby to co nejvíce lichotilo celé hřívě i vaší tváři. Přechody mezi barvenými pramínky jsou plynulé a jemné, takže výsledek vypadá velmi přirozeně a je vždy individuálně přizpůsoben každé zákaznici. Tímto způsobem vznikají úžasné efekty a mohou se tak zvýraznit kontury obličeje.

Pro koho je vhodný?

Tato technika je vhodná téměř pro všechny typy vlasů ale přirozeně na velmi krátké vlasy se nehodí. Naopak nejvýraznějších efektů se dosahuje u dlouhých vlasů (alespoň po ramena). Stejně tak si ji můžete dát na světlé či tmavé vlasy, záleží pouze na vás.

bridal-hairdresser-hair-make-up-salon-beauty

Ceník

Služba Cena
Dámský střih

vlasy krátké - 650,-kč

polodlouhé - 700,-kč

dlouhé - 800,-kč

Barva

Vlasy krátké - 500,-kč

polodlouhé - 600,-kč

dlouhé - 800,-kč

Melír

Vlasy krátké - 550,-kč

polodlouhé - 700,-kč

dlouhé - 800,-kč

Přeliv

Vlasy krátké - 350,-kč

polodlouhé - 500,-kč

dlouhé - 600,-kč

Foukaná

Vlasy krátké - 350,-kč

polodlouhé - 500,-kč

dlouhé - 600,-kč

Balayage 1.500,- – 2.000,-kč
Společenský účes 1.000,- – 3.000,-kč
Regenerační zábal 50,- – 100,-kč
Brazilský keratin 2000,- – 4.500,-kč
Pánské stříhání

400,-Kč

strojkem 250,-Kč

Jan Baloun
+420 604 706 949

Jaroslava Listopadová
+420 603 802 912

Helena Křížková
+420 605 753 969